Media Partners

Wszystkie media oraz organizacje aktywnie działające we Wszechświecie Java zapraszamy do współpracy podczas tworzenia JDD. Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o kontakt z Justyną Bień justyna.bien{@}jdd.org.pl

Kariera Plus.pl

KarieraPlus.pl – to portal skierowany do ambitnych studentów i absolwentów, którzy chcą świadomie budować swoją ścieżkę kariery i zajmować się tym, co rzeczywiście ich pasjonuje. Wiele treści odnosi się do konkretnych branży, silnie reprezentowana jest branża nowych technologii.

KarieraPlus.pl zawiera szereg porad dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, jak i dla specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Wyróżnia się innowacyjnym podejściem do tematów i praktycznymi informacjami dotyczącymi składania aplikacji na różne stanowiska, praktyk i pracy. Można dowiedzieć się z niego, jak przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne, jak pomyślnie przejść proces rekrutacyjny oraz jak dbać o rozwój zawodowy.

Artykuły poradnikowe publikowane na portalu pomagają młodym ludziom rozwiać nurtujące ich wątpliwości. Sylwetki osób, które odniosły sukces, pozwalają uwierzyć, że można osiągnąć dalekosiężny cel. Natomiast wywiady z doradcami zawodowymi czy psychologami dają konkretne wskazówki, jak dążyć w wybranym kierunku. Na portalu można też znaleźć liczne wypowiedzi pracowników firm, którzy ze swojej perspektywy opowiadają o tym, jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami oraz pracodawców, którzy zdradzają, jakie są ich oczekiwania wobec kandydatów.

KarieraPlus.pl zawiera także wiadomości o wydarzeniach rekrutacyjnych i konkursach pracodawców.

Portal ma także swój profil na Facebooku: www.facebook.com/KarieraPlus

KSUG

Kraków Scala User Group – założona przez członków JUG oraz pasjonatów z firmy VirtusLab, którzy spotkali się na innym meetupie i postanowili stworzyć grupę skupioną na języku Scala i technologiach na nim opartych. Nasz cel to wymiana doświadczeń z pracy z tym eleganckim językiem. Przy odrobinie wsparcia od TypeSafe i dobrych Traitów ;) grupa planuje wpisać się na stałe w krajobraz IT w Krakowie.

helion

Helion – ponad 3100 wydanych tytułów. To publikacje podążające za dynamicznie rozwijającymi się technologiami, kierowane do wszystkich użytkowników komputerów, bez względu na stopień zaawansowania.

Książki te są chętnie kupowane zarówno przez ludzi zawodowo związanych z informatyką, jak i osoby, dla których technologie informatyczne i cyfrowe są nieodzownym elementem pracy, nauki czy rozrywki. W sektorze książki informatycznej Helion jest od wielu lat niepodważalnym liderem. Ponad 85% książek komputerowych sprzedawanych rocznie w Polsce to publikacje GW Helion SA.

Programosy

Programosy.pl

W Krakowie IT

IT w Krakowie

Polish Java User Group jest organizacją zrzeszającą programistów i entuzjastów technologii Java. Głównym celem grupy jest popularyzacja Javy, związanych z nią technologii oraz innych nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych. Działając od 10 lat PJUG może poszczycić się organizacją kilku konferencji oraz pracą nad pierwszym polskim wydaniem „Thinking in Java”. Obecnie grupa skupia się na organizacji konferencji GeeCON oraz spotkań JavaCamp z gośćmi z kraju i zagranicy.

Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java działa od 2004 roku, jest tym samym jedną z najstarszych i największych tego typu grup w Polsce. W spotkaniach Poznań JUG uczestniczą zarówno studenci, nauczyciele akademiccy, doświadczeni programiści i architekci z wieloletnim doświadczeniem. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Działania te są w praktyce realizowane poprzez organizowanie darmowych seminariów technicznych, które każdorazowo gromadzą od 20 do 30 entuzjastów technologii powiązanych z językiem Java. Ponadto w latach 2007-2011 w wyniku działań Poznań JUG zorganizowano szereg warsztatów i konferencji. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) i stowarzyszeniem GiK międzynarodowa konferencja GeeCON, która to jest największym międzynarodowym wydarzeniem tego typu w tej części Europy.

Software Developer’s Journal to najstarszy na polskim rynku magazyn przeznaczony dla programistów. Teraz dostępny w wersji on-line. Zupełnie za darmo. Nasi czytelnicy liczą, że dostarczymy im gotowe rozwiązania, oszczędzając im czasu i pracy. Jesteśmy czytani przez tych, którzy chcą być na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie IT i nie chcą, żeby jakiekolwiek istotne wydarzenia umknęły ich uwadze. Aby zadowolić naszych czytelników, prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania, jak i starsze, sprawdzone technologie. Rozumiemy, że kluczowym pytaniem jest “jak”, dlatego wszystkie kwestie teoretyczne są ukazane za pomocą jasnych, praktycznych przykładów i kompletnych projektów. Docieramy do ludzi, którzy traktują swój zawód jak pasję.

PCFoster.pl – polski vortal technologiczny zajmujący się testami i recenzjami sprzętu IT. Codzienne aktualności, nowinki branżowe oraz bogate forum dyskusyjne, które skupia komputerowych entuzjastów.

PCFoster

Teetbee to innowacyjny projekt, który łączy w sobie cechy tradycyjnego sklepu z koszulkami z internetowym serwisem pozwalającym na promowanie własnej twórczości, a wszystko po to by uwolnić i wykorzystać kreatywność jego użytkowników.

Dzięki Teetbee:

 • - każdy może wybrać spośród wielu wzorów ten, który najlepiej pasuje do jego zainteresowań, poglądów lub podejścia do życia. Co więcej, każdy może wrzucić do Idea Box swój pomysł na T-shirt, a graficy mogą go wykonać. To więcej niż moda, to sposób na wyrażenie siebie!
 • - kreatywni graficy mają możliwość umieszczanie w serwisie własnych projektów koszulek i zarabiania za każdym razem, kiedy ktoś zamówi t-shirt z ich projektem,
 • - graficy, którzy szukają inspiracji mogą wybierać pomysły z Idea Box, realizować je i umieszczać na stronie.

Teetbee to platforma do otwartego dzielenia się pomysłami i realizowania swoich pasji bez ograniczeń . Teetbee umożliwia tworzenie unikatowych, oryginalnych koszulek z wzorami , jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. W ofercie są zarówno koszulki męskie, damskie jak i dziecięce, wszystkie kolory i rozmiary, w dowolnej ilości.

Warsjawa jest obok swojej siostry Confitury jedną z dwóch konferencji organizowanych przez środowisko Warszawa JUG. Odmiennie niż Confitura Warsjawa ma charakter warsztatowy, gdzie promowane jest interaktywne absorbowanie wiedzy poprzez wspólne rozwiązywanie problemów.

  • jdd

Organizator

Platynowy Sponsor

 • Luxoft

Złoci sponsorzy

Srebrni sponsorzy

Sponsorzy

Sponsor Afterparty

Patroni medialni

 • Teetbee
 • Kariera PLUS
 • Programosy
 • KSUG
 • helion
 • Polish JUG
 • Poznan JUG
 • SDJ
 • naukaJavy.pl
 • pcfoster
 • pcfoster
 • pcfoster